50 نمایشگاه برتر عراق

نمایشگاه های عراق یک فرصت مناسب برای حضور شرکت شما و ارائه محصولات و خدمات شرکت شما در عراق است. با توجه به فرصت ارتباط مستقیم بین تامین کننده و خریدار در نمایشگاه های تجاری و بازار بزرگ عراق و ارتباط تجاری مناسب بین دو کشور هرگز فرصت حضور در نمایشگاه های عراق را در صورت علاقمندی به بازاریابی و فروش بین المللی از دست ندهید.

در این راستا لیستی از 50 نمایشگاه برتر عراق را بر اساس یکی از سایت های معتبر رویدادهای جهانی  https://10times.com/ تهیه کردیم.  این تقسیم بندی بر اساس مواردی هم چون ارتباط مؤثر، فرصت های نمایشگاه، اندازه نمایشگاه و … صورت گرفته است.

در ادامه به همراه ذکر نام نمایشگاه به انگلیسی و فارسی، زمان و مکان برگزاری نمایشگاه، تعداد تقریبی بازدیدکنندگان نمایشگاه و یا شرکت کنندگان کنفرانس و هم چنین تعداد غرفه داران محترم و توضیح مختصری از سمت برگزارکننده درباره نمایشگاه و لینک سایت آن در صورت وجود آمده است.

این 50 نمایشگاه در موارد زیر تقسیم بندی می شوند که با توجه به طولانی بودن مطلب امکان جست و جوی راحت تری را برای شما فراهم کند:

نیرو و انرژی                         

ساخت و ساز                 

بسته بندی

مهندسی صنایع

خدمات کسب وکار

خودرو

هنر و صنایع

آموزش

کشاورزی و جنگل داری

غذا و نوشیدنی

پوشاک

بانکداری و مالی

پزشکی

سلامت

بهداشت

محیط زیست

IT و تکنولوژی

حفاظت و امنیت

زیبایی و مد

مخابرات

الکترونیک

خانه و محل کار

 

 

*لطفاً قبل از هر برنامه ریزی و اقدامی از صحت اطلاعات توسط برگزارکننده اطمینان حاصل کنید.

 

1-Erbil International Oil & Gas Exhibition 

لوگوی نمایشگاه نفت و گاز اربیل عراقاقق

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز اربیل/نیرو و انرژی 

 2 -5 اردی بهشت 1398/اربیل کردستان

17000 بازدیدکننده-411 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز اربیل یک رویداد 4 روزه است که در Erbil International Fair Ground  برگزار می شود. در این رویداد همکاران دولتی، مهندسان و تصمیم گیرندگان از شرکت ملی نفت، بخش ساخت و ساز، خدمات مهندسی و قرارداد، خدمات مالی، مشاوره پروژه، انبار و حمل و نقل شرکت می کنند. این نمایشگاه، هم برای شرکت های منطقه ای و هم بین المللی، یک فرصت مهم برای ارزیابی محصولات و فن آوری های موجود در شرکت های محلی و غیره در صنعت نفت و گاز است.

http://www.erbiloilgas.com/#

 

مطلب مرتبط:

لیست شرکت های بین المللی نفت در عراق

 

2-Basra International Oil & Gas Conference & Exhibition

لوگوی نمایشگاه نفت و گاز بصره عراق

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز بصره/نیرو و انرژی

12-14 آذر 1398/بصره

20الی50 هزار بازدیدکننده- بیشتر از 500 غرفه دار

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نفت و گاز بصره یک رویداد 3 روزه است که در بصره عراق برگزار می شود. 7 بخش عمده در این رویداد عبارتند از: میدان نفتی، تجهیزات و خدمات گاز، ساخت و ساز، فناوری های اندازه گیری و اتوماسیون، حفاری و تعمیر و نگهداری، ابزار و تجهیزات الکتریکی، حمل و نقل و خطوط لوله و پالایش، فراوری و پتروشیمی.

http://www.basraoilgas.com/

 

مطلب پیشنهادی مرتبط:

شرکت های بین المللی نفتی در کردستان عراق

3.Basrah Building Expo

نمایشگاه ساختمان بصره عراقنمایشگاه بزرگ بین المللی ساختمان بصره/ساخت و ساز

21-24 فروردین 1398/بصره

20الی50 هزار بازدیدکننده-بیشتر از 500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی و سازندگی، زیرساخت ها و ماشین آلات فرصتی را برای ارزیابی فن آوری های آینده ساختمان و محصولات ایجاد می کند. امکان ارتباط رودررو با تامین کنندگان کلیدی، کشف راه حل های جدید برای فرآیندهای موجود و دریافت آخرین پروژه ها و فن آوری های جدید نیز وجود دارد.

http://www.basrahbuilding.com/

 

4.International Exhibition for Plastic, Petrochemicals, Printing, Packaging and Papers Industries, Products and Technologies

نمایشگاه بین المللی صنایع، محصولات و تکنولوژی های پلاستیک، پتروشیمی، چاپ، بسته بندی و کاغذ/بسته بندی

13-16 شهریور 1398/اربیل

5الی20 هزار بازدیدکننده-100 الی 500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی صنایع، محصولات و تکنولوژی های پلاستیک، پتروشیمی، چاپ، بسته بندی و کاغذ ، یک رویداد 4 روزه است که در Erbil International Fairgrounds عراق برگزار می شود. این نمایشگاه فرصت منحصربفردی برای افراد مشتاق به بازار کاغذ در عراق از جمله کشورهای همسایه عراق است.

http://www.erbil5p.com/?p=1196

 

5.Erbil International Fair

نمایشگاه بزرگ اربیل/ مهندسی صنایع و خدمات کسب وکار

08-11 مهر 1398/اربیل

120هزار بازدیدکننده-500 غرفه دار

نهمین نمایشگاه بین المللی چند بخشی اربیل بزرگترین نمایشگاه بین المللی چند بخشی است که در منطقه کردستان برگزار می شود. این نمایشگاه بهترین محل برای نمایش و فروش محصولات از طریق غرفه به بیشترین تعداد مشتری است. تماس مستقیم بین غرفه داران و مصرف کنندگان، قدرتمند ترین وسیله برای ایجاد روابط تجاری بلند مدت و گسترش مرزهای صادرات به بازار پررونق عراقی است.

 

6.Erbil Autoshow

نمایشگاه خودرو اربیل عراق/خودرو

15-18 اسفند 1397/اربیل

5الی20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی خودرو ، وسایل نقلیه تجاری و قطعات یدکی یک رویداد 4 روزه است که در اربیل عراق برگزار می شود. این رویداد محصولاتی مرتبط با قطعات یدکی، خودرو، وسایل نقلیه، نگهداری خودرو، سوخت جایگزین و سیستم های گاراژ و غیره را در صنعت خودرو نمایش می دهد.

http://www.erbilautoshow.net/index.php

 

7.Erbil Stone & Ceramic Exhibition

نمایشگاه سنگ و سرامیک اربیل/هنر و صنایع

2-5 اردی بهشت 1398/اربیل

5الی20 هزار بازدیدکننده-100-500 غرفه دار

نمایشگاه سنگ و سرامیک اربیل یک رویداد 4 روزه است که در اربیل عراق برگزار می شود. در این نمایشگاه محصولاتی مانند سنگ مرمر بین المللی، سنگ طبیعی و سرامیک نمایش داده می شود.

 

8. Erbil Building Exhibition

نمایشگاه ساختمان اربیل/ساخت و ساز

2-5 اردی بهشت 1398/اربیل

5الی20 هزار بازدیدکننده-252 غرفه دار

11امین نمایشگاه بین المللی صنعت تجاری ساختمان  در Erbil International Fair Ground اربیل عراق برگزار می شود. این رویداد مسائلی نظیر ایجاد اهداف قابل اندازه گیری، انتخاب کانال های متناسب با برند و بودجه و مسائل دیگر در صنعت ساخت و ساز ساختمان مطرح می شود.

https://www.erbilbuilding.com/

 

9.project Iraq Exhibition

نمایشگاه پروژه عراق/ساخت وساز – خدمات کسب و کار

08-11 مهر 1398/اربیل

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

در نمایشگاه بین المللی “فناوری های ساخت و ساز، مصالح ساختمانی و تجهیزات” محصولات مرتبط به مواد ساختمانی، تجهیزات فرودگاه، تمام کاری های معماری، تجهیزات بهداشتی، سرویس بهداشتی، ابزار و تجهیزات ساخت و ساز، تجهیزات جابجایی زمین، سقف کاذب و مواد سقف، پوشش کف و بسیاری دیگر به نمایش گذاشته می شود.

http://www.project-iraq.com/

 

10.Erbil Real Expo

نمایشگاه بزرگ املاک و مستغلات اربیل/ساخت و ساز

5-2 اردی بهشت 1398/اربیل

5الی20 هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

 نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات بین المللی اربیل آماده استقبال از رهبران این صنعت در نمایشگاه بین المللی اربیل است. انتظار می رود با مشارکت خلاقانه بیش از 300 شرکت از جمله املاک و مستغلات، هتل ها، مکان های تفریحی، مسکونی، پروژه های مسکن محیط حرفه ای وجود داشته باشد.

http://www.erbilrealexpo.net/

 

11.Iraq Build Exhibition

نمایشگاه ساختمان عراق/ساخت وساز

21-24 خرداد 1398/بغداد

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

هدف از رویداد ساختمان عراق فراهم کردن بهترین خدمات دقیق و منظم و در دسترس مشتری در تمامی  مراحل فرایند ساختمان است.

http://www.iraqbuild.org/

 

12.Tedx Auis Conference

کنفرانس  Tedx Auis/آموزش

17 آذر 1398/سلیمانیه

500-1000شرکت کننده-10-50 غرفه دار

Tedx Auis یک اجتماع جهانی است که به مردمی از هر رشته و فرهنگ که به دنبال درک عمیق تری از جهان هستند، خوش آمد می گوید. ما با شور و هیجان اعتقاد به قدرت ایده ها در  تغییر نگرش، زندگی و در نهایت  تغییر جهان داریم. در TED، ما در حال ایجاد یک مرکز از متفکران الهام گرفته از جهان – و جامعه ای از روح های کنجکاو برای درگیر شدن با ایده ها و یکدیگر هستیم.

https://www.ted.com/tedx/events/29417

 

13.Iraq Agro Food Baghdad Exhibition

نمایشگاه غذا و  کشاورزی بغداد/ کشاورزی و جنگل داری-غذا و نوشیدنی

16-19 مهر 1397/بغداد

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه غذا و کشاورزی بغداد یک رویداد 4 روزه است که در نمایشگاه بین المللی بغدادعراق برگزار شد. در این رویداد محصولاتی مانند Agro-Food عراق به نمایش گذاشته شدند و موقعیت این نمایشگاه را به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های منطقه ای در زمینه محصولات کشاورزی و فن آوری کشاورزی، تأمین نیازهای اصلی کشاورزی و تغذیه عراق تثبیت کرد. این نمایشگاه فرصت های منحصر به فردی را برای متخصصان ملی و بین المللی کشاورزی و غذا برای دیدار با تولید کنندگان، تامین کنندگان و معامله گران فراهم می کند.

 

14.Erbil Agro Food Exhibition

نمایشگاه غذا و کشاورزی اربیل /غذا و نوشیدنی

08-11 مهر 1398/اربیل

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی “کشاورزی، غذا، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی” انواع محصولات و خدمات صنعتی مرتبط و ماشین آلات و فن آوری ها را پوشش خواهد داد و با برخورداری از استانداردهای بالا تعداد زیادی از شرکت کنندگان و بازدید کنندگان را جذب خواهد کرد.

http://www.iraqagrofood.com/

 

15.Erbil Style, Leather & Shoes Exhibition

نمایشگاه مد، چرم و کفش اربیل/پوشاک

20-23 مهر 1398/اربیل

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی “کفش، چرم و کیف” یک رویداد 4 روزه است که در نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار می شود. در این نمایشگاه زمینه برای آشنا شدن با انواع مختلف محصولات، خدمات و مواد مرتبط به صنعت چرم فراهم می شود. تکنولوژی پیشرفته تولید چرم و آخرین تغییرات در صنایع چرم نیز در این رویداد حائز اهمیت است. نمایشگاه پوست و کفش اربیل فرصتی برای غرفه داران فراهم می کند تا انواع مختلفی از مواد، کفش، کیف، اجزا، اکسسوری ، تجهیزات ساخت و تولید و محصولات مرتبط با صنعت چرم را ارائه کنند.

 

16.International Trade Exhibition for Agriculture Food, Food Processing & Packaging

نمایشگاه بین المللی کشاورزی، غذا، بسته بندی و فراوری مواد خوراکی/ کشاورزی و جنگل داری – غذا و نوشیدنی

11-8 مهر 1398/اربیل

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی، شرکت کنندگان را قادر به ملاقات و همکاری با شرکت های داخلی و بین المللی در بخش های کشاورزی و غذا، کشف آخرین محصولات، تجهیزات و خدمات مورد استفاده در سراسر جهان، مذاکره و توافق با رهبران محلی و بین المللی این صنعت می کند.

 

17.Iraq Agrofood Baghdad Exhibition

نمایشگاه محصولات غذایی عراق/بسته بندی-غذا و نوشیدنی

25-28 آذر 1397/بغداد

7500 بازدیدکننده-80 غرفه دار

“نمایشگاه بین المللی کشاورزی، مواد غذایی، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی” نمایش مهیجی از محصولات کشاورزی و صنایع غذایی، مواد غذایی و آشامیدنی و مواد بسته بندی در نمایشگاه بین المللی بغداد بود. این نمایشگاه راه حل های بیشمار و محصولات اصلی ارائه می شود.

 

18.Building Fair

نمایشگاه ساختمان/ساخت و ساز-مهندسی صنایع

17-20 آذر 1398/بغداد

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه ساختمان تمرکز بر ساختمان، ساخت و ساز، تجهیزات شهری، ماشین آلات و سنگ های طبیعی دارد. در این رویداد تجهیزات ماشین آلات گریدینگ و تونل سازی، ماشین آلات ساخت جاده و کانال بتنی یا آسفالت، ماشین آلات و تجهیزات تعمیر و نگهداری، تجهیزات بسته بندی جاده ها و خاک، تجهیزات کاهش سطح آب زیر خاک و غیره ارائه می شود.

 

19.Iraq Finance Conference

کنفرانس مالی عراق/بانکداری و مالینمایشگاه بین المللی مالی عراق

21-22 بهمن 1397/بغداد

250 شرکت کننده-20 غرفه دار

“بزرگترین رویداد مالی و سرمایه گذاری عراق”

درب عراق برای خصوصی سازی و فرصت های جدید برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سرتاسر صنایع گشوده شده است. به ویژه، این کشور به دنبال همکاران بین المللی برای نوسازی زیرساخت های خدمات مالی خود است. عراق همچنان به دنبال سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری پروژه های نفتی، برق، حمل و نقل و آب است.

نکات برجسته:

  • استراتژی دولت جدید عراق در مورد امور مالی و سرمایه گذاری.
  • فرصت های سرمایه گذاری تازه در بانکداری، نفت، برق و صنعت.
  • امور مالی صنعت نفت و تأثیر قانون ملی نفت جدید

http://iraqfinanceevent.com/

 

20.Erbil International Fashion Textile & Sportswear Fair

نمایشگاه بین المللی مد، نساجی و لباس های ورزشی/پوشاک

13-17 شهریور 1398

5الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی مد، نساجی و اکسسوری، پاپوش های چرم و صنایع زیرمجموعه یک فرصت بازاریابی منحصر به فرد برای ارتباط مستقیم مشتریان و بازدیدکنندگان را فراهم می کند. این رویداد چهار روزه در نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار خواهد شد و توسط گروه بین المللی پیرامید برگزار می شود.

 

21.Iraq Baghdad Health Exhibition

نمایشگاه سلامتی بغداد/پزشکی-سلامت-بهداشت

25-28 آذر 1397/بغداد

3500 بازدیدکننده-65 غرفه دار

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی “مراکز بهداشت، پزشکی، دارویی و سلامتی” فرصتی را برای به دست آوردن اطلاعات مربوط به بیمارستان ها، بیمارستان های زیبایی، وسایل پزشکی، تجهیزات پزشکی، یکبار مصرف و کالاهای مصرفی، زیرساخت های بهداشت و درمان،  مدیریت مراقبت های بهداشتی، تصویر، آزمایشگاه، داروسازی و مکمل ها فراهم می کند.

  • دلیل بازدید شما: با مراجعه به این رویداد، می توانید از این فرصت استفاده کنید و تکنولوژی های پزشکی را ارزیابی کنید.

http://www.baghdadhealthexpo.com/

 

22.ٍErbil Machinex Exhibition

لوگوی نمایشگاه ماشینگس اربیل عراقنمایشگاه اربیل ماشینکس/مهندسی صنایع

2-5 اردی بهشت 1398/اربیل

5 الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی دستگاه ها و ماشین آلات ماشینکس” یک رویداد 4 روزه است که در اربیل عراق برگزار می شود و محصولاتی مانند ماشین های بین المللی، ابزار ماشین آلات و غیره را نمایش می دهد.

http://www.erbilmachinex.net/

 

23.Pharmaceutical, Medical, Dental Middle East Congress & Exhibition in Iraq

کنگره و نمایشگاه دارویی، پزشکی، دندان پزشکی خاورمیانه در عراق/ پزشکی-سلامت-بهداشت

12-15 اردی بهشت 1398/ اربیل 

500الی1000بازدیدکننده/10الی50 غرفه دار

“اولین و بزرگترین کنگره و نمایشگاه بهداشت و درمان PharMEdent” اولین و بزرگترین کنگره و نمایشگاه پزشکی و بهداشتی است که تا کنون در عراق برگزار شده است، گردهمایی پزشکان، داروسازان، دندانپزشکان، متخصصین آزمایشگاه، پرستاران، کارکنان MOH همراه با تولید کنندگان، توزیع کنندگان، سرمایه گذاران، نمایندگان، فروشندگان و مشتریان صنعت داروسازی، پزشکی، دندانپزشکی، بیومدیکال، تجهیزات و لوازم مربوطه را در این رویداد خواهیم داشت.

http://www.me-pharmedent.com/

 

24.Project Iraq Baghdad Exhibition

نمایشگاه پروژه بغداد عراق/ساخت و ساز

16-19 مهر 1397/بغداد

12هزار بازدیدکننده-120 غرفه

این نمایشگاه شامل ارائه خدمات توسعه دهندگان پروژه و هم چنین محصولات املاک و مستغلات، مانند مصالح ساختمانی، محصولات بر پایه آلومینیوم و فلزات است.

 

25.Basrah International Building Fair

نمایشگاه بین المللی ساختمان بصره/ساخت و ساز

21-24 فروردین 1398/بصره

145 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی ساختمان فرصتی را برای ارزیابی فن آوری های آینده ساختمان و محصولات ایجاد می کند. امکان ارتباط رودررو با تامین کنندگان کلیدی، کشف راه حل های جدید برای فرآیندهای موجود و دریافت آخرین پروژه ها و فن آوری های جدید نیز وجود دارد.

http://www.basrahbuilding.com/

 

26.Iraq Agrofood Exhibition

نمایشگاه محصولات غذایی عراق/کشاورزی و جنگل داری-غذا و نوشیدنی

26-28 فروردین 1398/بغداد

5الی20هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

از کلیه علاقمندان این صنعت دعوت می شود تا در این نمایشگاه حضور داشته باشند . این نمایشگاه اکنون میخواهد نقش خود را در گسترش میزان خودکفایی عراق در افزایش عرضه مواد غذایی سالم و با کیفیت بالا بازی کند.

https://www.iraq-agrofood.com/iraq-agrofood.html

 

27.Iraq Health Expo Exhibition

نمایشگاه بزرگ بین المللی سلامت عراق/پزشکی و دارویی

10-13 آذر 1398/بصره

5 الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی”صنعت پزشکی و دارویی” بر روی تجهیزات پزشکی و تجهیزات الکترومکانیکی نجات و تجهیزات اضطراری تشخیصی فیزیوتراپی / تکنولوژی ارتوپدی تمرکز دارد.

 

28. MEGA CLIMA HVAC EXPO

ساخت و ساز-محیط زیست

5-7 اردی بهشت 1398/بغداد

5 الی 20 هزار بازدیدکننده-100الی500 غرفه دار

“نمایشگاه گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع، سیستم نصب، تصفیه آب، نمایشگاه عایق” تحت حمایت سامسونگ، و به طور رسمی توسط  مسئولین اربیل و وزیر بازرگانی عراق، آقای خیرالله حسن ببکر افتتاح شد. نمایشگاه های قبلی توجه زیادی را از غرفه داران و بازدید کنندگان از سراسر دنیا به خود جلب کرده است. برای چهار روز، بهترین صنایع در زیر یک سقف برای سود و رشد متقابل گرد هم آمدند. نمایشگاه Hvac با شرکت 83 شرکت از 11 کشور مختلف برگزار شد و برای اکثر آنها مشارکت تجاری و فرصت های سرمایه گذاری پیش آمد. نمایشگاه Hvac Expo در عراق میزبانن 9،700 بازدید کننده از 11 کشور به ویژه ترکیه، عراق، امارات متحده عربی، انگلستان، اردن، ایتالیا، چین، هند و ایالات متحده آمریکا، بلژیک، روسیه، لبنان، اسلوونی، مصر و روسیه شد و 390 جلسات B2B در طول نمایشگاه برگزار شد.

نکات برجسته

  • نمایشگاه تجاری، B2B، B2C

http://www.iraqhvacexpo.com/

 

29.International Defence Exhibition in Eraq

نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی در عراق

18-21 اسفند 1398/بغداد

حفاظت و امنیت

1000الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی دفاعیات، یکی از برجسته ترین نمایشگاه های صنایع دفاع در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا نشان دهنده آخرین تکنولوژی عراق در بخش های مختلف زمینی، دریایی و هوایی است. این یک پلت فرم منحصر به فرد برای ایجاد و تقویت روابط با ادارات دولتی، کسب و کار و نیروهای مسلح در سراسر منطقه است.

http://iqdexiraq.com/

 

30.Iraq Style Fair

نمایشگاه مد عراق/پوشاک-زیبایی و مد

20-23 اسفند 1397/بغداد

هزار الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

” نمایشگاه بین المللی مد، پوشاک، اکسسوری و منسوجات عراق “بزرگترین نمایشگاه مد، پارچه، لباس آماده، چرم و اکسسوری عراق و البته یک فرصت خوب برای روابط تجاری با متخصصان و موسسات از اروپا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه است.

http://iraqstylefair.com/

 

31.Basrah Build Expo

نمایشگاه بزرگ بین المللی ساختمان بصره/ساخت وساز

21-24 فروردین 1398/بصره

145 غرفه دار

نمایشگاه بین المللی ساختمان فرصتی را برای ارزیابی فن آوری های آینده ساختمان و محصولات ایجاد می کند. امکان ارتباط رودررو با تامین کنندگان کلیدی، کشف راه حل های جدید برای فرآیندهای موجود و دریافت آخرین پروژه ها و فن آوری های جدید نیز وجود دارد.

http://www.basrahbuilding.com/

 

32.Made in Turkey Iraq Textile Exhibition

نمایشگاه منسوجات ساخت ترکیه عراق/پوشاک-زیبایی و مد

14-17 شهریور 1397/بغداد

منسوجات ساخت ترکیه-عراق یک رویداد 4 روزه است که از 5 سپتامبر تا 8 سپتامبر 2018 در بغداد عراق برگزار شد. در این رویداد از صنایع نساجی، پوشاک، چرم، کارهای چرمی، کفش و نمایشگاه منسوجات خانگی بازدید می شود.

 

33.International Conference on the Development of Architecture under the theme Toward A New Local Architecture

کنفرانس بین المللی توسعه معماری تحت موضوع  به سوی یک معماری محلی جدید/ساخت و ساز

23-24 آبان 1397 /سلیمانیه 

100 الی 500 شرکت کننده-10-50غرفه دار

هدف این کنفرانس، ایجاد یک فروم مؤثر برای تبادل ایده های جدید در مورد مساله معماری محلی، میراث فرهنگی و هویتی است که با فشارهای رشد مدرن و فن آوری های جهانی مواجه است. تم ها بر اهمیت توسعه یک رویکرد منطقه ای گرایانه در طراحی معماری مدرن تاکید می کنند و از درس هایی که از معماری پایدار بومی در یک منطقه خاص یا منطقه ای وجود دارد بهره می گیرند. همچنین امید است که کنفرانس به ویژه در مورد مسائل مهم در طراحی معماری و شهری در شهر سلیمانیه به طور خاص و به طور کلی منطقه کردستان متمرکز شود. چندین معمار برجسته که به عنوان سخنرانان اصلی دعوت شده اند، ایده های جدید هیجان انگیز را به گفتمان کلی تزریق خواهند کرد.

https://lac2018.univsul.edu.iq/

 

34.International Conference of Information and Communication Technology

کنفرانس بین المللی اطلاعات و تکنولوژی ارتباطات/ مخابرات-IT و تکنولوژی

26-27 فروردین 1398/بغداد

100 الی 500 شرکت کننده-10-50غرفه دار

ICICT محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به این فروم دعوت می کند تا پیشرفت های زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات را به اشتراک بگذارند. ICICT یک برنامه جامع فنی شامل تعدادی کارگاه، سمپوزیوم و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

http://www.icict2019.org/

 

35.Iraq Plastprintpack Exhibition

نمایشگاه پلاستیک، چاپ و بسته بندی/بسته بندی-مهندسی صنایع

26-28 فروردین 1398/بغداد

هزار الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

“نمایشگاه بین المللی پلاستیک، چاپ و بسته بندی” یک نمایشگاه تجاری مهم جدید برای عراق است و از تمام علاقمندان از سراسر جهان دعوت می کند تا در این رویداد شرکت کنند. این رویداد جدید به منظور افزایش سطح خودکفایی عراق در این صنایع است که البته توسعه صنعت پلاستیک، چاپ و بسته بندی متناسب با نیاز کشور ضروری است.

https://www.ppp-iraq.com/plastprintpack-iraq.html

 

36.Middle East Ideal House & Furniture Exhibition

نمایشگاه خانه و مبلمان ایده آل خاورمیانه/الکترونیک-خانه و محل کارلوگوی نمایشگاه بین المللی خانه ایده آل خاورمیانه در عراق

1-4 اسفند 1397/بغداد

هزار الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

 “ME-IH اولین و بزرگترین رویداد خانه و مبلمان است که تا کنون در عراق برگزار شده است، گردهمایی تولید کنندگان، توزیع کنندگان، سرمایه گذاران، فروشندگان و بازدید کنندگان از بخش های خانه، دفتر، آشپزخانه، حمام، کتابخانه، روشنایی، شیشه،عتیقه، طراحی، دکوراسیون، الکترونیک، فرش، کف، دیوار و لوازم خانگی در شهر اربیل  روی می دهد.

http://www.me-idealhouse.com/

 

37.Made in Turkey Iraq Machine Exhibition

نمایشگاه ماشینهای ساخت ترکیه عراق/مهندسی صنایع

14-17 شهریور 1397/بغداد

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

ماشین آلات ساخت ترکیه-عراق یک رویداد 4 روزه است که در بغداد عراق برگزار می شود. هدف کنفرانس ارائه خدمات دقیق و منظم به مشتریان خدمات و در تمام مراحل است.

 

38.Made in Turkey Iraq Food Exhibition

نمایشگاه غذای ساخت ترکیه عراق/غذا و نوشیندنی

14-17 شهریور 1397/بغداد

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

این یک رویداد 4 روزه است که در بغداد عراق برگزار می شود. هدف این کنفرانس، ارائه خدمات به مشتریان با بهترین خدمات غذایی است.

 

39.Made in Turkey Iraq Furniture Exhibition

نمایشگاه مبلمان ساخت ترکیه عراق/خانه و محل کار

14-17 شهریور 1397/بغداد

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

این یک رویداد 4 روزه است که در بغداد عراق برگزار می شود. هدف کنفرانس در ارائه بهترین خدمات به مشتریان در زمینه مبلمان است.

 

40.Iraq Real Estate Expo

نمایشگاه بزرگ بین المللی املاک مستغلات عراق/

ساخت وساز – خدمات کسب و کار

5-7 اردی بهشت 1398/بغداد

هزار الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

عراق سرمایه گذاران داخلی را از سرمایه گذاری در خارج از کشور مجزا نمی کند. حجم تقاضای عراق برای خرید ملک در خارج از کشور بالاست و این مساله با دادن ملیت و یا اقامت آن کشور بسیار نزدیک است. به همین دلیل ما از شما دعوت میکنیم تا بخشی از نمایشگاه املاک و مستغلات عراق باشید و فرصتی برای فروش املاک خود را به شهروندان عراقی داشته باشید.

http://www.iraqrealestateexpo.com/

 

41.Made in Turkey Iraq Glassware Exhibition

نمایشگاه ظروف شیشه ای ساخت عراق ترکیه/خانه و محل کار

14-17 شهریور 1397/بغداد

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

ظروف صنعتی ساخت ترکیه عراق یک رویداد 4 روزه است که در بغداد عراق برگزار می شود. در این رویداد  ظروف، مبلمان خانگی، محصولات تزئینی و نمایشگاه های لوازم خانگی الکتریکی ارائه خواهد شد.

 

42.BASRAH Health Exhibition

نمایشگاه سلامتی بصره/پزشکی و دارویی

11-14 مهر 1397/بصره

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

برخی از محصولات کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مراکز بهداشت، سلامتی، پزشکی و دندان پزشکی بصره” با صنعت سلامت، صنعت دندانپزشکی، تکنولوژی پزشکی و بیمارستان ها مرتبط است. در این رویداد حدود 5000 رهبر از دانشگاه ها و صنعت و متخصصان سراسر عراق  در بصره گرد هم می آیند. با مراجعه به این رویداد، می توانید از این فرصت استفاده کنید: ارزیابی فن آوری های پزشکی در ارتباط رودررو با تامین کنندگان کلیدی، کشف راه حل های جدید برای فرآیندهای موجود و بازدید از آخرین پروژه ها و فن آوری های جدید.

 

43.International Conference for Applied and Pure Mathematics Conference

کنفرانس بین المللی ریاضیات محض و کاربردی/دانش و تحقیق-آموزش

8-9 اسفند 1397/بغداد

بیشتر از 100 شرکت کننده

کنفرانس بین المللی ریاضیات کاربردی و محض با هدف جمع آوری دانش پژوهان و دانشجویان کشورهای مختلف برای بحث در مورد مسائل نظری و عملی در زمینه ریاضیات کاربردی و محض برگزار می شود. این کنفرانس همچنین شرکت کنندگان را با فرصتی برای به دست آوردن بینش در مورد موضوعات در ریاضیات کاربردی و محض، آمار ، ریاضیات محاسباتی، و موارد بیشتر فراهم می کند.

http://2019.icrapam.org/

 

44.Iraq Food Plus Bev Tec Exhibition

نمایشگاه تکنولوژی غذا و نوشیدنی/مهندسی صنایع-غذا و نوشیدنی

26-28 فروردین 1398/بغداد

هزار الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

این نمایشگاه فرصتی برای بررسی فن آوری فرآوری گوشت، نوشیدنی، نودل، لبنیات، فن آوری ماهی، سبزی و میوه، ماشین آلات بسته بندی، مواد غذایی و نوشیدنی ها، مواد اولیه ، پروتئین، محصولات نیم پز، مکمل های غذایی، تاسیسات سرمایش، تهویه، تهویه مطبوع و فن آوری گرم و … فراهم می کند.

https://www.iraq-agrofood.com/iraq-agrofood-fbt.html

 

45.Rebuild Mosul Expo

نمایشگاه بزرگ بین المللی بازسازی موصل عراق/ساخت و ساز

5-7 اردی بهشت 1398/بغداد

هزار الی 5هزار بازدیدکننده-100الی 500 غرفه دار

بازسازی شهر تخریب شده موصل با نمایشگاه REBUILD MOSUL EXPO”این یک رویداد برتر منطقه ای برای تولید کنندگان داخلی و بین المللی، تامین کنندگان، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در ساختمان ، سازندگی و صنعت شهری است. شرکت های پیشرو در بخش ساخت و ساز به دنبال بهره گیری از فرصت های تجاری که عراق به آنها ارائه می دهد و فرصت های موجود در این نمایشگاه هستند.

http://www.rebuildmosulexpo.com/

 

46.Iraq Food plus Hospitality Exhibition

نمایشگاه غذا و مهمان نوازی عراق/غذا و نوشیدنی-مهمان نوازی

26-28 فروردین 1398/بغداد

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

این نمایشگاه فرصتی را فراهم می کند تا نمایش محصولات لبنی و شیری، گوشت و محصولات گوشتی، محصولات ماهی و غذاهای دریایی، سبزیجات، میوه ها و میوه های خشک، مواد غذایی منجمد، مواد غذایی کنسرو شده، بهداشتی / مواد غذایی آلی، شکلات ، محصولات قنادی، تجهیزات غذاخوری، تکنولوژی غذا، تجهیزات آشپزخانه حرفه ای، تجهیزات رستوران، سیستم های اطلاعات مهمانداری و موارد دیگر به خوبی نمایش داده شود.

https://www.iraq-agrofood.com/iraq-agrofood-fh.html 

 

47.Basrah Health Expo

نمایشگاه بزرگ بین الملی سلامت بصره/پزشکی و دارویی

11-14 مهر 1397/بصره

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

“کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مراکز سلامتی، پزشکی، دندان پزشکی و بهداشتی بصره” به ارتقاء بخش خصوصی در دریافت فرصت های سرمایه گذاری کمک خواهد کرد و همچنین در مورد دستگاه های پزشکی و ساخت دارویی بحث خواهد کرد. این نمایشگاه از  بازدیدکنندگان از نقاط مختلف جهان دعوت می کند و شامل افرادی از مقامات وزارت بهداشت، مدیران بیمارستان و کارمندان، پرستاران، تکنسین های بیمارستان، زیست شناسان، بیوشیمی، تکنسین های توزیع دارو، داروخانه ها، سازمان های معلولین، سیستم های پایگاه های پزشکی بیمارستان ها و غیره خواهد بود.

 

48.5 In 1 Expo

نمایشگاه بزرگ 5 در 1/خدمات کسب و کار-آموزش

21-24 فروردین 1398/بصره

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

نمایشگاه 5 در 1 ارائه گسترده ای از آخرین محصولات مصرفی از سراسر برندهای جهان خواهد بود. کشف محصولات، ایده ها و فن آوری های جدید به رشد شرکت و یا استاندارد زندگی شما کمک خواهد کرد. عراق به عنوان یکی از برجسته ترین بازارهای در حال رشد و یکی از 10 کشور با سریع ترین رشد اقتصادی شناخته شده است. عراق با جمعیتی بیش از 30 میلیون نفر جمعیت ، یک بازار گسترده مناسب را فراهم می کند.

 

49.Middle East Education, Technology, Students Congress & Exhibition in Iraq

لوگوی کنفرانس MEET عراقکنگره و نمایشگاه آموزش، تکنولوژی و دانش آموزان خاورمیانه/دانش و تحقیق-آموزش

30مرداد-2 شهریور 1398/اربیل

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

MEETS بزرگترین گردهمایی آموزشی است که با حضور دانشگاه ها، موسسات، کالج ها، مدارس، مهد کودک ها و هم چنین دانش آموزان و دانشجویان، دانش آموزان بزرگسال، والدین، تصمیم گیرندگان، ارائه دهندگان خدمات، سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، کارآموزان و… برگزار می شود.

http://www.me-education.com/

 

50.Erbil 5P Exhibition

نمایشگاه 5p اربیل/بسته بندی-IT و تکنولوژی

13-17 شهریور 1398/اربیل

بیشتر از 1000 بازدیدکننده – 20 الی 100 غرفه دار

تولیدکنندگان و خرده فروشان برتر در زمینه پلاستیک، پتروشیمی، چاپ، بسته بندی و صنایع کاغذی در سطح جهانی، فرصت های بی نظیری را ارائه می دهند. در این رویداد آخرین نوآوری ها به بیش از 10،000 بازرگان تجاری از اربیل و منطقه خاورمیانه با پتانسیل بالایی برای امضای قراردادهای تجاری بزرگ نمایش داده می شود.

https://erbil5p.com/

 

مطلب مرتبط:

ده عبارت پرکاربرد در قراردادهای فروش بین المللی

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02144268095 تماس حاصل فرمایید.

 

 

2 دیدگاه برای “50 نمایشگاه برتر عراق

  1. اكبر گفته:

    چقدر جالب كه نمايشگاه محصولات مشترك با ترك ها دارند. ترك ها صدها ساله كه تو عراق دارند تجارت ميكنند اما ايران هميشه درگير چالش هست براي تجارت خارجی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *