نامه اشتغال به کار به آلمانی برای سفارت آلمان

نامه اشتغال به کار یکی از مدارک مهم جهت ارائه به سفارت های مختلف می باشد. جهت نامه اشتغال به کار برای برخی سفارت ها از جمله آلمان و یا اتریش، می توان نامه اشتغال به کاربه زبان آلمانی ارائه نمود. .علاوه بر اطلاعات شخصی شما ذکر اطلاعاتی از جمله زمان شروع و پایان فعالیت شما، پستی که مشغول به فعالیت هستید و هم چنین تاریخ شروع و پایان مرخصی ضروری است. در صورتی که شرکت هزینه های سفر شما را بر عهده گرفته است، حتما آن را در نامه ذکر کنید.

دقت کنید که  نامه های اشتغال به کار برای سفارت باید درسربرگ رسمی شرکت که شامل اطلاعات تماس شرکت است تهیه شود و مهر و امضا شده باشد.در ادامه یک نمونه نامه آلمانی را به همراه ترجمه فارسی بررسی میکنیم:

 

نمونه فرم آلمانی اشتغال به کار برای سفارت

Deutsche Botschaft Teheran

 Avenue Ferdowsi 320-324

 D-11365-179

 Teheran

Iran

 

Arbeitsbescheinigung für Herrn/Frau__; Pass-Nr.

درخواست آقای/خانم … با شماره پاسپورت …. 

 

Sehr geehrte Damen und Herren,

آقایان و خانم های عزیز

Hiermit beschtatigt es wird, Frau /Herr….., geboren am …….. in …., war vom ……. bis …… in unserem Unternehmen als Sekretärin des Geschäftsführers beschäftigt auf Vollzeitbasis/Teilzeitbais/Vertragsbasis.

بدین وسیله تایید میشود که خانم/آقای…. متولد… در شهر…. از تاریخ …. الی تاریخ …. در شرکت ما به عنوان منشی رییس شرکت به صورت تمام وقت/ پاره وقت/ قراردادی فعال بوده است.

 

Wir bestätigen ihren/seinen Jahresurlaub in Deutschland für die Dauer von …. Tagen von…. bis…… Alle im Rahmen dieser Reise entstehenden Kosten werden von unserem Unternehmen übernommen.

ما مرخصی سالانه ی او  را در آلمان برای طول مدت … روز از تاریخ … الی ….تایید میکنیم و تمام هزینه های سفر ایشان بر عهده ی شرکت ما می باشد.

 

Für weitere Informationen kontaktieren Sie uns bitte per Telefon, Fax oder E-mail.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما از طریق تلفن، فکس و یا ایمیل تماس بگیرید.

Mit freundlichen Grüßen

با تشکر

 

 

مطلب مرتبط:

 سه نمونه نامه انگلیسی اشتغال به کار به سفارت

نمونه فیش حقوقی انگلیسی برای سفارت به همراه ترجمه فارسی

 

1 دیدگاه برای “نامه اشتغال به کار به آلمانی برای سفارت آلمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *